15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

O nás

Naša firma sa zaoberá príležitostnou, nepravidelnou autobusovou prepravou osôb doma i v zahraničí. Pre našich klientov ponúkame klimatizované zájazdové autobusy, značky Man. Naši vodiči majú dlhoročné skúsenosti vo vedení autobusov v rámci EÚ. Ročne naša firma prevezie viac ako 15 000 spokojných klientov.  

V roku 2018 sme rozšírili našu firmu o oddelenie cestovnej kancelárie. Sprostredkúvame zájazdy renomovaných slovenských a českých cestovných kancelárií. Naša ponuka zahŕňa aj vlastné autobusové pobytové, pútnické či poznávacie zájazdy pre školy, firmy, organizácie a všetkých, ktorí chcú zažiť s nami nezabudnuteľné zážitky. 

Vypracujeme pre Vás ponuku šitú na mieru podľa Vašich predstáv, stačí nás kontaktovať a my za Vás všetko ostatné vybavíme. Našu aktuálnu ponuku nájdete v sekcii Zájazdy CK SPIŠBUS.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,30 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,61 HRK
Turecká lira  EUR 7,09 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »