Bardis

Destinácia: Grécko, Korfu, Arillas
Kód zájazdu: 1074331
Cena od: 259 €
Príplatky od: 224 €
Pobytové zájazdy
Naturizmus

Výber termínu

01.09.2020 8 dní Last Minute 319 € +224 € odlet: Košice letecká
08.09.2020 8 dní Last Minute 259 € +224 € odlet: Košice letecká
15.09.2020 8 dní First Minute 259 € +224 € odlet: Košice letecká

Bardis

detská postieľka TV internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 250 m
Vzdialenosť od letiska: 35 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m
POLOHA:
iba 150 m od krásnej piesočnatej pláže. Bezprostredné okolie hotela je tiché, avšak do centra mestečka Arillas s možnosťami zábavy je to iba 250 m. Stredisko sa nachádza na severozápade ostrova. Od medzinárodného letiska v Kerkyre je vo vzdialenosti približne 35 km.

POPIS
hotel ocenia dovolenkujúci, ktorí uprednostňujú prírodné krásy a spoznávanie ostrova. Hotel je udržiavaný a nachádza sa v príjemnom nerušenom prostredí vhodnom pre relaxáciu a oddych.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
recepcia, trezor na recepcii, bar, multifunkčná miestnosť, kde sa podávajú raňajky, denný snack bar s veľkoplošnou TV, krásny plavecký bazén, udržiavaná priestranná záhrada.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky.
Vybavenie:
klimatizácia (za poplatok 5,-€ izba/deň, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, TV, chladnička, varná kanvica, balkón alebo terasa orientované na bazén. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 2,-€/den sa platí na mieste.

STRAVOVANIE
raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu, za príplatok servírované večere v susediacej reštaurácii patriacej rovnakým majiteľom ako hotel – gréckej taverne na pláži (dospelá osoba 4 chody ktoré pozostávajú z predjedla, hlavného chodu, zeleninového šalátu a dezertu, deti do 12 rokov 3 chody ktoré pozostávajú z hlavného chodu, zeleninového šalátu a dezertu). Večere sú bez nápojov.

PLÁŽ
krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Neďaleko sa nachádza aj neorganizovaná pláž pre naturalistov. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela je zadarmo

ŠPORT A ZÁBAVA
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). V letovisku je mnoho reštaurácií, niekoľko barov s hudbou do neskorých nočných hodín.

OFICIÁLNA KATEGÓRIA **

Názor CK:
rokmi overený a odskúšaný hotel, kde sa nemusíte báť oficiálnej kategórie hotela. Hotel Bardis síce neznamená luxus, je však čistý, dobre udržiavaný a má svoju zvláštnu dovolenkovú atmosféru a výhody v tom, že ste v typickej gréckej atmosfére (nie v multinárodnom turistickom areáli bez identity), z izieb na prízemí „skáčete priamo do bazéna“, pláž nezvykne byt preplnená, vhodná na oddych i prechádzky a kvôli pozvoľnému vstupu do mora po piesčitom dne je vhodný aj pre deti. Večer je v okolí pokoj, avšak do príjemného centra Arillasu s tavernami, barmi, kaviarničkami sa pohodlne prejdete pešo za cca 5 minút a nájdete tu rozptýlenie.

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Tým, ktorí hľadajú výhodný pomer cena / kvalita a uprednostňujú voľnosť a komornejšie prostredie pred uniformnými veľkými hotelmi. Je vhodný pre tých, ktorí prichádzajú poznávať najzelenší a malebný grécky ostrov, jeho prírodu. Večere v typickej gréckej taverne na pláži odporúčame jednak kvôli cene, i kvôli tomu, že nemáte obmedzený a určený čas večerí, ale príjemne sa môžete najesť a posedieť i v neskorších popoludňajších hodinách.

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s raňajkami,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  199,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 20,00 € / osoba nad 2 roky (od 02.04.2019)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste

Dostupné výlety

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,13 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 8,68 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »